WATCH TV SHQIP LIVE STREAM Tv -Kanale Shqip 24h NE DITE LIVE Streaming-FREE TV ONLINE-Klan TV ♥♥TV SHQIP,♥♥TV SHQIP LIVE,♥♥KANALE SHQIP♥FREE ONLINE TV ♥,LAJME SHQIP,SHQIP TV,ALBA TV LIVE! : LAJME VIP FRESH

LAJME VIP FRESH

  KALLASHI interviu per Prive!


Valltarja Donjeta Kosum ne kete interviste per Prive se brenda ditës bën seks sa herë ia lyp trupi i saj.

Thotë se nuk e ka provuar kurrë kokainën dhe se është 'pak' e dashuruar.

E ka marrë malli për puthjen e nënës derisa thotë se paratë që ka në konto nuk mund të numërohen.

Ketu mund ta Ndiqni intervistën e plotë 60 sekondëshe të Kallashit për Prive.


 

 

 

Vali Corleone është ai i cili e fluturoi flamurin?

 

 

 

 

Me poshte shiqoni vete personazhin qe e ngriti flamurin heroin kombetar Ballist Morinen:

 

Ai është Ismail Morina – Ballisti.

Ballisti, është një patriot i madh. Flamurin e ka pergatitur 6 muaj më parë në Tiranë. Kishte rritur mjekrrën dhe flokët për t’u dukur sa më natyrshëm në atë ambient.
Gjatë natës ishte fshehur në kambanën e kishës Shën Arhangela Gavrila, 135 metra vijë ajore nga stadiumi i Partizanit “JNA”.
Gabimi i tij gjatë lëshimit të fluturakes mbi futbollistët serb, kishte ndodhur pasi ai kishte menduar se ngjyra e kuqe e fanellave ishte ajo e shqiptarëve.
Ai po e menaxhonte projektin e tij nga një pike prej të cilës shihej fusha por nuk arrinte të dallonte detajet.
Kështu ai nuk kishte si ta kuptonte se ishin serbët ata që si vendas po luanin me fanellat me ngjyrë të kuqe dhe shqiptarët si mysafir paraqiteshin me fanella të bardha.
Duke kujtuar ngjyrën e kuqe të fanellave të kombëtares shqiptare, ai kishte arritur në përfundimin se “të kuqtë” ishin shqiptarët dhe “të bardhët” serbët.
Ka patur edhe 2 plane rezerv, nëqoftë se dështon i pari. Pasi përfundoj me sukses misionin, ai është tërheq prej kishës nëpërmjet tubave, ndërsa posht e ka pritur me automobil shoku i tij i vetëm që e ka ditur planin, apo ndryshe që ka bashkëpunuar me të e që është shqiptar i Maqedonisë.
Në ora 2 pas mesnate ata nëpërmjet disa rrugicave e kan lëshuar Beogradin, ndërsa më von edhe Serbin. Për momentin ai gjindet në Tiranë dhe për sigurinë e tij kujdeset Ministria e Punve të Brendshme e Republikës së Shqipërisë.
Ballisti, përmendi një frazë interesante pasi kreu fluturimin e flamurit me hartën e Shqipërisë Etnike mbi Beograd. Ai përmendi heroin kombëtar Adem Jasharin duke shkruar në rrjetin social Facebook: ‘Bac u kry’, duke u shprehur i gëzuar që ‘misioni’ i tij përfundoi me sukses.

 

 

 me te hershme.....

Unikkatili sulmohet në koncert ne Zvicerr!

  

Këngëtari i njohur me emrin e artit "Unikkatil" është sulmuar me shishe gjatë një koncerti që ka patur në Zvicër.

Me këtë rast, Unikkatil e ftoi në skenë atë person që e goditi, dhe me mirësjellje e ktheu sërish në mesin e publikut.

Mësohet po sapo ka dalë nga koncerti, eksorda e Unikkatil është sulmuar nga fansa të pakënaqur.

Me poshte shiqoni videot :

 

 

  me te hershme...


ADELINA TAHIRI ENDE SINGLE!!


Adelina Tahiri / Këngëtarja shkupjane, e njohur për vijat e saja trupore tejet seksi, vazhdon ende të jetë single.

Megjithëse ende nuk e ka takuar “princin” e endërrave të saja, ajo po shijon ditët si mos më mirë.

Kohë pas kohe na sjell foto të ndryshme, në të cilat vë në pah bukurin dhe stilin e saj, duke mos përjashtuar as momentet e bukura që ajo i kalon.
Ja qfare foto ka postuar:gjykoni vet!DAFINA ZEQIRI DO SJELL KOLEKSIONIN E SAJ TE RROBAVE!


Dafina Zeqiri ka vendosur të sjellë dhe linjën e saj të parë të veshjeve.
E njohur për stilin e saj që ndryshon me akrepat e orës e që preferohet prej mijëra fansave të këngëtares,
Nëpërmjet Twitter kontos se saj  (shiko foton) ajo ka paralajmëruar se së shpejti do të prezantoj koleksionin e saj të parë, në bashkëpunim me Lia, i cili do te mbaj emrin "Duff&Lia Collection".

Ky mesazh është shoqëruar dhe me një foto në të cilën lihet të kuptohet se këngëtarja ka veshur një kombinim të këtij koleksioni.
Duket mjaft  cool   apo jo?